REGULAMIN MAKIJAŻ PERMANENTNY

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz wymienione poniżej zasady.
 2. Przy rezerwacji terminu na makijaż permanentny wymagana jest opłata (zadatek) w wysokości 50% wartości zabiegu.
 3. Na uregulowanie zadatku Klient/ka ma 3 dni od momentu zapisu. Jeśli tego nie zrobi rezerwacja zostaje automatycznie anulowana, a zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępny dla innych Klientów.
 4. Jeżeli zabieg się odbędzie, to jego cena pomniejszona jest o wartość zadatku.
 5. Zadatek można uregulować osobiście w recepcji Salonu lub przelewem na konto bankowe. W przypadku płatności przelewem proszę o wysłanie potwierdzenia wpłaty na adres salonurodyzakopane@gmail.com.

Numer konta :

                                 IDEA BANK  63 1950 0001 2006 0019 1595 0001 

w tytule przelewu należy wpisać datę zabiegu oraz imię i nazwisko Klienta.

 1. Rezerwując termin warto jest się upewnić, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
 2. Konsultacja dotycząca wykonania zabiegu makijażu permanentnego jest zawsze bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości dotyczące zabiegu umów się telefonicznie na bezpłatna konsultację.
 3. Klientka ma prawo odwołać wizytę na 3 dni przed zaplanowanym terminem. Jeśli odwołanie wizyty odbędzie się w terminie krótszym niż 3 dni przed planowanym zabiegiem wówczas Klient zobowiązuje się na swoje miejsce znaleźć inną osobę. Jeśli na zarezerwowaną wizytę nie znajdzie się osoba chętna wówczas zadatek przepada.
 4. Klientka ma prawo do zmiany terminu wizyty najpóźniej na 24 h przed planowaną wizytą, rezygnacja z terminu w ostatniej chwili tj. tego samego dnia skutkuje wpisaniem Klientki na naszą „Czarną listę”. Rozumiemy sytuacje wyjątkowe i przypadki losowe (należy je potwierdzić np. zwolnieniem lekarskim).
 5. Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić o tym fakcie recepcję, ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym, a to wymaga innego czasu oraz sprzętu.
 6. Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja i wybierana jest odpowiednia metoda makijażu permanentnego. Rodzaj metody oraz pigmenty wybierane są przez linergistkę i dopasowane do naturalnej urody Klientki.
 7. Linergistka ma prawo do odmowy wykonania usługi, jeżeli oczekiwania Klientki co do kształtu są niezgodne z klasycznym układem brwi.
 8. Decydując się na zabieg należy zapoznać się z pracami, stylem i techniką linergistek w Salonie.
 9. W przypadku, gdy Klientka nie akceptuje zaproponowanego kształtu, metody i koloru pigmentu oraz decyduje o rezygnacji z pigmentacji podczas wizyty – zadatek nie jest zwracany.
 10. Jeżeli Klientka, która skorzystała z usługi makijażu permanentnego w naszym salonie ma uwagi co do koloru/kształtu itp. to w ciągu 2 miesięcy od wykonania może je do nas zgłosić (i zostaną one bezpłatnie skorygowane), natomiast wszelkie sugestie po upływie 2 miesięcy od zabiegu będą wyceniane indywidualnie.
 11. Jeśli Klientka ma umówioną darmową korektę przysługującą w ciągu 50 dni od daty zabiegu makijażu i na tę wizytę nie przyjdzie/nie odwoła na 24 godz. to uważa się ją za odbytą i kolejna umówiona korekta jest już płatna – dokładną cenę usługi w tej sytuacji ustala linergistka podczas wizyty. Każdy 1 miesiąc opóźnienia to dodatkowa opłata 100 zł.
 12. Jeżeli Klientka jest zza granicy i nie może odbyć korekty w ciągu 50 dni od daty pierwszego zabiegu, to istnieje możliwość wydłużenia umownego okresu do 3 miesięcy po pierwszej pigmentacji, należy jednak zgłosić fakt przebywania za granicą linergistce, która zanotuje informacje w systemie i tylko na tej podstawie okres korekty wydłuża się. Jeśli Klientka nie zgłosi się w terminie 3 miesięcy od dnia pierwszej wizyty na korektę makijażu, to po tym czasie korekta jest już płatna. Cenę ustala linergistka podczas wizyty.
 13. Jeżeli Klientka, która wykonywała zabieg makijażu permanentnego brwi w naszym Salonie po zabiegu dowiaduje się o ciąży i odkłada korektę makijażu do okresu po porodzie, i chce dokonać korekty np. po ok. roku to wówczas cena zabiegu to 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego.
 14. Makijaż permanentny zmienia swoją intensywność w kolejnych miesiącach po zabiegu dlatego po roku zaleca się wykonanie korekty płatnej, której koszt zgodnie z cennikiem to 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego. Jeżeli natomiast będzie potrzebna dodatkowa pigmentacja jej koszt to 200zł. Korekta po upływie min. 2 latach od ostatniego zabiegu makijażu permanentnego to koszt 100% aktualnej ceny lub w wyjątkowych sytuacjach wycena indywidualna. *
 15. Korekty makijażu permanentnego po innych salonach są zawsze wyceniane indywidualnie i zwykle traktowane jako usługa wykonywana od początku + koszt usuwania laserem wyceniany jest indywidualnie.
 16. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.
 17. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po ustaleniu z Klientką innego, dogodnego dla obu stron.

* Korekta po około roku dotyczy głównie makijażu permanentnego brwi, ponieważ pigment w innych częściach utrzymuje się dłużej w związku z tym np. usta po roku są wyraźnie zabarwione i nie wymagają korekty. Brwi natomiast znajdują się w strefie T, co skutkuje szybszym wypłukiwaniem barwnika.