Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących, witaminowych lub leków za pomocą drobnych i gęstych nakłuć. Jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. I jest to sława w pełni zasłużona.

Mezoterapia to nieinwazyjny i bardzo skuteczny sposób na odmłodzenie i regenerację skóry. Jak sama nazwa wskazuje, polega ona na wzmacnianiu i uzdrawianiu skóry od środka (mezo-terapia). Podczas zabiegu głęboko pod skórę podaje się substancje odżywcze za pomocą serii mikronakłuć. Jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry – czyli tam, gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden krem. Substancje aktywne błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny.

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycje skóry, skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych.

Innowacyjny preparat do mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe to wchłanialny preparat najnowszej generacji o potwierdzonym klinicznie bezpieczeństwie stosowania. Neauvia Hydro Deluxe jest połączeniem naturalności i zaawansowanej technologii. Produkt jest dobrze tolerowany przez organizm ludzki co potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne. Mezoterapia Neauvia już po pierwszym zabiegu daje efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry, oraz napięcia i pobudzenia do produkcji kolagenu.

Produkt posiada innowacyjny skład, który wpływa na jakość zabiegu. Przede wszystkim zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego, który dodatkowo występuje w najwyższym stężeniu na rynku 18mg/ml. Marka wykorzystała nowatorską technologię pozyskania kwasu, która przebiega wyłącznie w środowisku wodnym, bez użycia chemicznych rozpuszczalników, co właśnie gwarantuje otrzymanie najczystszej postaci kwasu. Marka zastosowała tę metodę ze względu na zwiększone bezpieczeństwo stosowania.

Kolejny składnik to hydroksyapatyt wapnia w stężeniu 0,01%, biostymulator, naturalnie występujący w organizmie, który pobudza skórę do produkcji kolagenu. Połącznie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i rozświetlenie.

Preparaty Neauvia Hydro Deluxe można stosować do korekty zmarszczek i polepszenia nawilżenia skóry. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy przyjąć serię 3-4 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych. Neauvia jest dostępna w renomowanych klinikach medycyny estetycznej.