Nasz salon

Bardzo miło jest nam gościć Państwa na naszej stronie…

„Salon Urody Monika” istnieje na rynku od 2007 roku. Pierwsza siedziba firmy mieściła się przy Zborowskiego 4a, obecnie, od maja 2012 roku, przy ul. Kasprusie 4c w Zakopanem.

Przez te kilka lat swojej działalności, dzięki wytrwałej i rzetelnej pracy, udało nam się zdobyć liczne grono usatysfakcjonowanych klientów oraz stać się marką rozpoznawalną w magicznym miasteczku, jakim jest Zakopane. Już od początku swojej działalności nasz salon kładł zdecydowany nacisk na jakość świadczonych usług oraz miłą i profesjonalną obsługę. W tym wyjątkowym miejscu otoczonym życzliwą opieką, z udziałem specjalistów poznamy Państwa potrzeby i ustalimy indywidualny program zabiegów.

W poszukiwaniu urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia poznaj sekrety natury i oddaj swoją skórę w ręce eksperta!

Zapewniamy czystość i higienę na najwyższym poziomie. Salon jest wyposażony w autoklaw, dzięki któremu wszystkie przedmioty wielorazowego użytku, mające zastosowanie w zabiegach są sterylne.

Gwarantuje to Państwu 100% bezpieczeństwa.

Nasi stali klienci przekonali się już o naszym profesjonalizmie i miłej kameralnej atmosferze, jaka panuje w „Salonie Urody Monika”. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, renomowanych firm.

Produkty na których pracujemy

Czas w „Salonie Urody Monika” to czas dla Ciebie!