Modelowanie sylwetki – MAGNIFICO II PREMIUM

MAGNIFICO II PREMIUM jest urządzeniem stosowanym do nieinwazyjnego konturowania, napinania i wyszczuplania ciała z redukcją cellulitu.

Urządzenie  MAGNIFICO II PREMIUM zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało”.

Tak kompletnego urządzenia do modelowania sylwetki jeszcze nie było, co jest potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi i efektywnością zabiegów na ciało i twarz.

W urządzeniu połączono  5 nnajbardziej skutecznych technologi wykorzystywane w zabiegach na ciało:

Liposukcja +RF – lipokawitacja ultradźwiękowa z podciśnieniem i radio frekfencją

Fale radiowe RF bipolarne do remodelingu kolagenu i termolipolizy

Podczerwony laser biostymulujący IR wzmagający przemianę materii

Masaż ssąco-próżniowy (vacuum)

Mechaniczny masaż rolkami w głowicach na ciało

Działa niezwykle skutecznie, ponieważ wykorzystuje 5 źródeł energii jednocześnie, które skupione w jednej głowicy intensyfikują efekty zabiegów w niwelowaniu tkanki tłuszczowej. MAGNIFICO II PREMIUM mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem. Wiele klinicznych przypadków potwierdza natychmiastowy skutek już po ukończeniu pełnego zabiegu. Natomiast seria zabiegów umożliwia spektakularne trwałe efekty w modelowaniu sylwetki.

Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie do wskazań i partii ciała, najczęściej jest to

seria 3 -10 zabiegów

Naukowe podstawy działania :

Podstawą redukcji obwodu ciała oraz usuwania objawów cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów) przechowujących trójglicerydy. Zbyt duży rozmiar tych komórek odpowiedzialny jest za zwiększony obwód ciała oraz nierówności struktury skóry w postaci cellulitu. Ucisk adipocytów powoduje zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

Aby redukować rozmiar komórek tłuszczowych trzeba uruchomić procesy anaboliczne w skórze (wzrostowe) i procesy kataboliczne w tkance podskórnej (rozpad)  .Używając kombinacji zestawu 5 energii trzeba zatem wykonać dwa przeciwne działania na dwóch różnych głębokościach skóry. Efektem tego jest skuteczna i trwała redukcja obwodu ciała i cellulitu w bardzo krótkim czasie przy zaledwie 1 zabiegu w tygodniu.

 

Jak działają poszczególne technologie zastosowane w MAGNIFICO II PREMIUM?

 

LIPOSUKCJA  KAWITACYJNA

Urządzenie wyposażone jest w głowicę, która umożliwia przeprowadzenie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pod ciśnieniem – ułatwia to wykonanie zabiegu prawidłowo metodycznie i maksymalizuje efekty. Liposukcję wykonuje się na obszarach o miejscowo zlokalizowanej tkance tłuszczowej, tj. brzuch, boczki, uda, pośladki. Jest to pierwszy etap modelowania sylwetki, po czym wykonuje się masaż podciśnieniowo-rolkowy z falą radiową i światłem podczerwonym.

Jak działa Liposukcja Ultradźwiękowa?

Zabieg Liposukcji Ultradźwiękowej z masażem próżniowym jest skutecznym i całkowicie nieinwazyjnym zabiegiem służącym do redukcji cellulitu i usuwania tkanki tłuszczowej ciała. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując zjawisko kawitacji rozbijające i upłynniające komórki tłuszczowe. Specjalna głowica ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na. Dzięki pompie próżniowej urządzenie najpierw wsysa część tkanek, a następnie emituje fale ultradźwiękowe tak, aby jak największa część ich energii oddziaływała na tkankę tłuszczów. Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej, będącej celem naszego zabiegu, fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie aż czterokrotnie! Inne urządzenia z jedną głowicą wykorzystujące fale ultradźwiękowe ogniskują je w bardzo niewielkim obszarze, przez co efekty ich działania są mniejsze. Innowacyjna technologia wzmacniania fal ultradźwiękowych zastosowana w urządzeniu MAGNIFICO II PREMIUM  sprawia iż obszar ich przecinania ma dużą powierzchnię, co przekłada się na szybkość i wysoką skuteczność tej metody. Objawem zewnętrznym terapii jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry do 42 – 44stopni C. Delikatny efekt zaczerwienienia skóry znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia zabiegu.

Rozbity i upłynniony podczas sesji tłuszcz jest przemieszczany drogami limfatycznymi. Usuwanie tłuszczu z organizmu następuje przez naturalne procesy metaboliczne, które można przyspieszyć zwiększając ilość przyjmowanych płynów i aktywność fizyczną.

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny, a efekty osiągnięte po serii zabiegów porównywalne są do efektów uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji, jednak bez niedogodności z nią związanych, jak krwiaki, nierówności, ryzyko powikłań, czy długi okres rekonwalescencji.

LASER BIOSTYMULUJĄCY IR

Jak działa?

Podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej (w płytkich warstwach skóry), przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry

RF FALE RADIOWE

Nieinwazyjna metoda polegająca na przekazywaniu intensywnego ciepła do głębokich warstw skóry, która wpływa na stymulację fibroblastów do odbudowy włókien kolagenowych i elastyny, dzięki czemu skóra ulega napięciu i zagęszczeniu, oraz działa na adipocyty (komórki tłuszczowe) niwelując je z nagromadzonych miejsc.

4  technologie w jednej głowicy do ciała:

FALE RADIOWE, PROMIENIOWANIE IR, MASAŻ SSĄCO-PRÓŻNIOWY, MECHANICZNY MASAŻ ROLKAMI

Masaż podciśnieniowy

Poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu.

Masaż mechaniczny

Ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu.

Aby zredukować rozmiar adipocytów uruchamiamy procesy anaboliczne i kataboliczne. Zastosowanie 4 technologii w jednej głowicy  pozwalają na:

 • zwiększenie aktywności procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych oraz zwiększenie lokalnego przepływu krwi:
 • dochodzi do aktywacji odbudowy tkanki łącznej poprzez fibroblasty oraz uruchamianie drenażu limfatycznego

 

Działanie mechaniczne poprzez zassanie i masaż:

Stymuluje drenaż limfatyczny oraz perfuzję krwi (udrażnianie przepływu płynu międzykomórkowego ze skóry właściwej i z górnych partii tkanki podskórnej do systemu limfatycznego)

 • Zwiększa aktywność fibroblastów
 • Usuwa zrosty w tkance tłuszczowe
 • Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych
 • Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła

Dodatkowo działanie światła podczerwonego i fal radiowych:

 • Zwiększa perfuzję krwi i zwiększa dysocjację tlenu z oksyhemoglobiny. Zwiększa aktywność fibroblastów.
 • Przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych.
 • Ujędrnia skórę.
 • Efektem tego jest redukcja niepożądanych objawów w bardzo krótkim czasie, nawet przy jednym zabiegu w tygodniu. Poza redukcją obwodu ciała, zmniejszenie komórek tłuszczowych zmniejsza napięcie pomiędzy poszczególnymi warstwami skóry dzięki czemu nierówności na skórze ulegają redukcji. Dzięki temu uzyskujemy wysoką skuteczność w walce z cellulitem.

Zabiegi w obrębie ciała umożliwiają:

 • redukcję obwodu w miejscu zabiegu od 2 do 7 centymetrów
 • redukcję cellulitu
 • ujędrnienie, wygładzenie i poprawę napięcia skóry
 • poprawę metabolizmu całego ciała
 • pobudzenie procesów limfatycznych.

 

Poprawa sylwetki widoczna jest już po pierwszych zabiegach natomiast pełen efekt po ok. 6 zabiegach. Zabiegi wykonywane są bez bólu i ryzyka, skóra staję się jedwabiście gładka, złogi cellulitowe są zdecydowanie mniej widoczne.

Zabieg jest polecany jako drugi etap po liposukcji ultradźwiękowej, jako uzupełnienie zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej w celu intensyfikacji efektów, lub tez jako oddzielny zabieg lub serię zabiegów modelujących sylwetkę i działających na szereg opisanych powyżej procesów.

MAGNIFICO II PREMIUM POSIADA 4 RÓŻNE GŁOWICE:

Zalecane partie do wykonania zabiegu masażu podciśnieniowego Magnifico:

 • uda, pośladki
 • brzuch, boczki
 • ramiona
 • łydki
 • plecy – rozluźnienie spiętych mięśni i działanie przeciwbólowe

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • Ciąża.
 • Choroba nowotworowa.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Zmiany skórne szczególnie w przebiegu chorób zakaźnych.
 • Uszkodzenia skóry i naczyń.
 • Zaburzenia czucia.
 • Choroby zakrzepowe.
 • Niewydolność krążenia.
 • Naczyniaki i tłuszczaki w miejscu zabiegowym.
 • Stany podgorączkowe i gorączka

Cennik

MODELOWANIE SYLWETKI MAGNIFICO II PREMIUM
wybrana partia
Liposukcja Kawitacyjna 15 min.
ulepszona endermologia masaż próżniowo – ssący + rolki metalowe + RF + IR 15min.
150zł