Nasz salon

Manicure

Manicure to pielęgnacyjny zabieg paznokci i dłoni. Polega przede wszystkim na nadaniu paznokciom ładnego kształtu, wypolerowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek i skóry, która nachodzi na płytkę paznokcia. Najczęściej dopełnieniem zabiegu pielęgnacyjnego jest pomalowanie paznokci na wybrany kolor. W manicure klasycznym paznokcie malujemy lakierem.

Chyba wszystkie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich dłoni i paznokci. Trudno jednak zagwarantować długotrwałe efekty po zwykłym malowaniu paznokci lakierem, który często już po jednym myciu naczyń odpryskuje i odchodzi od płytki paznokciowej. Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne wizualnie i na długo zachowujące efekty zabiegu gwarantuje manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy

W manicure hybrydowym paznokcie malujemy hybrydą ( jest to trwalsza forma lakieru – pigment połączony z niewielką ilością żelu ). Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy – nie niszczy płytki paznokciowej. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki. Wybór kolorów lakierów do manicure hybrydowego jest naprawdę szeroki, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Hybryda utrzymuje się na płytce dłoni w zależności od szybkości wzrostu paznokcia ok 2-3 tygodni.

 

 

Lakier hybrydowy jest od razu suchy to jest jego duża zaleta!

 
 

 

Przeciwwskazania do wykonywania manicure

Niezależnie od rodzaju manicure – czy to będzie klasyczny, hybrydowy czy japoński, nie powinny temu zabiegowi poddawać się panie, które cierpią na:

  • grzybicę i drożdżyce skóry i paznokci,
  • stany ropne i infekcyjne,
  • stany alergiczne i alergie na którykolwiek z używanych podczas zabiegu preparatów,
  • choroby wirusowe.

Zobacz naszą galerię